Ptesi- Ctesi - 8:00 - 18:00, Pazar - Kapalı

Bizimle iletişime geçin

Herhangi bir sorunuz varsa satış departmanımızla iletişime geçin.

Hakkımızda

Özgür Zaman Hakkında 

Özgür Zaman, 1993 yılında kurulmuştur. İlk olarak “Personel Devam Kontrol Sistemleri” alanında faaliyet göstermiş, daha sonra paralel iş kollarına da yatırımlarını sürdürmüştür.  Toplam kalite felsefesini benimsemiş ve her kademede uygulamayı kendisine görev edinmiştir. Bu anlayış yatırım yapılan değişik iş kollarında aynı kalite standartlarının uygulamasını sağlamaktadır.  Bu yatırımların en sonuncusu “Electronic hospitality solutions (elektronik ağırlama sistemleri)” alanında yapılmış ve EoS (Elektronik Otel Sistemleri) kurulmuştur. 

EoS Hakkında 

“Elektronik Otel Sistemleri (EoS)”, Özgür Zaman’ın stratejik iş birimlerinden biridir. EoS, misafir agirlayan kurumlara yonelik teknolojik urunler sunmaktadir. Kendi pazarinda teknolojik acidan lider olmayi hedeflemektedir. Bu liderlik hedefi, hem ürünsel, hem de yönetim anlayışı çerçevesinde konmuştur. 

Misyon 

Misafir agirlayan otel, öğretmenevi, orduevi, yurt ve spor klüpleri gibi kurum ve kuruluşların hayatlarini teknoloji ile kolaylastirmak, kontrol-takip mekanizmasını güçlendirmek ve misafir memnuniyetini arttırmak.
 

Vizyon
 

Elektronik otel sistemleri konusunda, teknoloji ve kalite söz konusu olduğunda ilk akla gelen firma olmak.

Değerler 

Firma ve bireyler olarak dürüstlük, şeffaflık, bireysel ve bütünsel mükemmellik, yapıcı özeleştiri, sürekli gelişim ve karşılıklı saygıya önem veriyoruz.  Kendimizi müşterilerimize daha iyi hizmet vermeye adıyoruz.  Faaliyet gösterdiğimiz çevreye karşı duyarlı olmak ve pozitif katkılar sağlamak için çalışıyoruz.

Blog

Neden otel güvenlik kilidi çözümleri

Şifreleri kilitleme ipuçları

Parmak izi güvenliği neden önemlidir?

Elektronik kilitler vs Manuel Kilitler

Bize Ulaşın

Adres
Perpa Ticaret Merkezi B blok 12.Kat No:2119 Okmeydanı / İstanbul
Telefon
+90 212 221 94 76 - 77
+90 212 210 21 75 - 76